Türkçü İşyerleri

Çok Değerli Kandaşlarım, Dava Arkadaşlarım,
Alın teriyle kazandığınız paranın Türk düşmanlarına gitmesini istemiyor musunuz?

O zaman diyoruz ki, “Alışverişimizi Türk’ten Yapacağız, İşyerlerimizde Türk Çalıştıracağız, Türk’ün Yanında Çalışıp Türk’e Hizmet Edeceğiz.”

Türkçü İşyerleri projesinin amacı ayrışmayı, bölünmeyi , parçalanmayı körüklemek değil, tam tersi dünyanın geneline yayılmış Türkçü kandaşlarımızla bağlarımızın ve iletişimimizin kuvvetlenmesine olanak sağlama, Türklük ve Türk Devletinin düşmanlarına karşı tek yumruk olma , Türk Yurdunun ekonomik anlamda daha müreffeh yarınlara kavuşmasına hizmet etme, kaynaklarımızın başkaları tarafından sömürülmesini engelleme projesidir.

Bu proje atalarımızın kılıçlarıyla, süngüleriyle kazandıkları zaferleri ekonomik güçlenmeyle taçlandırma projesidir.

 

Bu proje Türkçülerin laf değil icraat ürettiğini, her yerde olduğunu ve birleşince neler yapabileceğini cihana haykırma projesidir.

Biliyorum ki bu duygu ve düşünceler bütün Türkçülerin hayalinde olan fakat imkansızlıklardan, koordinasyon eksiklikliklerinden, engellemelerden, korkulardan dolayı hiçbir şekilde hayata geçirilememiş bir projeydi. 

İşte bu yüzden hepimizin hayalini kurduğu fakat bir türlü gerçekleştirilememiş olan Türkçü İşyerleri projesini hayata geçirmenin haklı gururu içerisindeyim.

Türkçü kandaşlarımıza hizmet etmesi amacıyla projemiz bünyesinde Türkçü İş Verenler, Türkçü İş Arayanlar ve 2. El Ürün Alım-Satım gibi alt yapılanmalarla projemiz daha geniş ve fonksiyonel bir yapıya kavuşmuştur.

 

Projemiz, hayata geçirildiği andan itibaren çok kısa bir sürede 45.000 kişilik takipçi sayısına ulaştı. Yazılı basın-yayın organlarında haber olarak yayınlandı. 7 Ülkeden 300’ün üzerinde iş yeri sistemimize dahil olarak kandaşlarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Türkçü kandaşlarımız yine kendileri gibi Türkçü işverenlerin yanında iş bulmakta, onlar da yanlarında kendi fikriyatlarından vatan evlatlarını çalıştırarak kazançlarını Türk düşmanlarına kaptırmamaktadırlar.

İşletme sahibi kandaşlarımızın projemiz üzerinden şehit yakınları ve gazilerimiz için verdikleri ücretsiz hizmet ve yardımlar sayesinde vatan uğruna bu kutlu mücadeleyi veren yiğitlerinde bir nebze de olsa yaralarına merhem olunmaktadır.

 

İleride karşılaşılabilecek sayfa şikayetleri ve kapatılma risklerine karşı projemizin sadece facebook sınırları içinde kalmaması adına www.turkcuisyerleri.com adıyla yayınlanan resmi internet sitemizi de de hizmete sokmuş bulunmaktayım.

 

Aramıza Türkçü olmayan insanların sızmasını engellenmek adına dışarıdan serbest şekilde veri girişine müsaade edilmemektedir.

İşyeri sahibi , iş veren ve iş arayan kandaşlarımız bizzat kendi hesapları üzerinden facebook sayfamıza mesaj atarak iletişim kurduktan sonra, tarafımızdan gerekli incelemeler yapılıp ücretsiz olarak projemize dahil olabilmektedirler.

 

Bu kutlu projenin tanıtılması, geliştirilmesi ve yayılması için gerekli özeni göstereceğinizden şüphem yoktur. Çevrenizdeki Türkçü İşyerlerinin bizlerle irtibata geçmesi konusunda desteklerinizi bekliyorum. Saygılarımla.

 

Selim DEMİRTÜRK

Call Now Button
× Whatsapp Canlı Destek