PERDE KFT

PERDE KFT

Firmamız; Macaristan’ın Budapeste şehrinde faaliyet gösteren, büyük ve küçük baş hayvan yetiştiren, Avrupa Ülkelerinden ithal ve ihraç eden, sektöründe lider bir firmadır.

Perde KFT adından da anlaşılacağı gibi; ilk olarak tekstil alanında faaliyet göstermek üzere, 6 yıl önce Macaristan Budapeşte’de kurulmuştur.

Türkiye’de hayvan ithalatının serbest bırakılması sonrasında; 2010 yılında, bütün hisseleri Veteriner Hekim H.Halis Akçay tarafından satın alınarak, tek ortaklı olarak, faaliyetlerini hayvancılık sektörüne yöneltmiştir.

Şirket Sahibi Veteriner Hekim H.Halis Akçay’ın 35 yıllık tecrübesiyle; 2010 yılından bu tarafa, Türkiye hayvancılığına katkıda bulunmak üzere; Genetik olarak Avrupa’nın en üstün vasıflı damızlık, besilik ve kasaplık hayvanlarını, Türk üreticisine kazandırmak, gerçek ve tek amacı olmuştur.

Amacımız doğrultusunda; başta Macaristan olmak üzere, Avrupa’nın Bakanlığın izin verdiği bütün ülkelerinden, bölge ve ülkelerinde en profesyonel partnerlerimizle, en seçme, en sağlıklı, en verimli, genetik özellikleri üstün hayvanları, Türk üreticisine titizlikle ulaştırılmıştır.

Türkiye dışında, Rusya, Azerbaycan, Libya, Irak başta olmak üzere, bir çok ülkeye de sevkiyatlarımız devam etmektedir.

İletişim : H.Halis AKÇAY – 0 532 346 1504

http://perdekft.com/
https://www.facebook.com/perdeKFT

Call Now Button
× Whatsapp Canlı Destek